Ми доставляємо щастя

Магія польових квітів - полезные новости от Bukovel-roza.if

Магія польових квітів

Буковель – квіти весни

Лугові квіткові розсипи з початку весни радують своєю строкатістю та різнобарв’ям. Як співала Людмила Сенчина, польові квіти невигадливі і не примхливі. В їх простоті таїться особлива принадність, яка підкорює своєю природністю і безпосередністю.

У створенні польових квітів бере участь тільки сама Природа. Їх не чіпала рука селекціонерів, і тому ця первозданна краса вабить і притягує, дозволяючи доторкнутися до витоків і справжності. Потрапляючи в поле, кожен з нас насолоджується п’янким ароматом лугової рослинності і чарівністю скромних бутонів.

А ще за допомогою цих ніжних створінь можна висловити свої почуття по відношенню до іншої людини, наприклад, предмету обожнювання. Бути професійним флористом при складанні лугових композицій необов’язково, потрібно лише довіритися власній інтуїції та проявити максимум особистого смаку.

Як з польових квітів зробити ефектний букет

  • Спочатку треба визначитися з колоритом. Можна зібрати представників одного виду і створити монохромний ансамбль, можна чергувати яскраві й непомітні квіти. Цікаво виглядають суцвіття, укладені по спіралі.
  • Перевагу при створенні польових букетів зазвичай віддають найвідомішим квітам. Це ніжні ромашки й палаючі маки, тендітні дзвіночки та витончені волошки. Зібравши цю класику наших ланів, досить додати до них кілька травинок або колосків, і дивовижний витвір буде готовий.

Якщо у вас немає можливості знайти квітучу галявину, щоб порадувати своїх улюблених і єдиних дарами природи, звертайтеся до нашого інтернет-магазину. Тут ви можете придбати садових побратимів лугових квітів, наприклад, тюльпани і ромашки. А бузок, гортензії, іриси і півонії у нас найсвіжіші та пишні. У нашому магазині можна купити квіти з доставкою в Буковель, і кур’єр привезе вам замовлення в потрібне місце і в обумовлений час.

букет сиреневых тюльпанов
Для замовлення квітів телефонуйте
☎ +38(098)388-27-00 (Viber WhatsApp)
0