Доставка квітів Яремче

Інтернет-магазин квітів в Яремче вже давно збережений у розділі «Обране» у наших клієнтів. Для цього є поважні причини. Пропонуємо й Вам познайомитися з нашою службою доставки. Про команду. У нашому колективі вже не перший рік працюють швидкі кур’єри, флористи – кращі в своїй справі, консультанти – ввічливі та компетентні помічники. Всі разом ми надаємо якісні послуги.

Про букети. Свої композиції ми без перебільшення називаємо флористичними шедеврами. Тільки подивіться наш електронний каталог – серед різноманіття букетів легко загубитися. На Ваш вибір пропонуються й звичні букети в обгортці, й модні капелюшні коробочки, й розкішні кошики, та навіть композиції у формі серця! Подарувати одну троянду, сотню чи тисячу – обирайте в залежності від приводу.

Доставка й подарунки. У цьому місці починаються сюрпризи! До будь-якого букету незалежно від ціни Ви в подарунок отримаєте фірмову листівку. Підписатись або ж залишитись інкогніто та заінтригувати – вирішувати Вам; у будь-якому випадку тепер з квітами можна відправити пару теплих фраз. Доставка швидше вітру – вже через 90 хвилин одержувач буде захоплено позувати з подарунком в руках, а Ви отримаєте фотозвіт на пам’ять.

У кожного з нас є свої улюблені магазини, кафе, фірма одягу, корисні знайомства … і надійна служба доставки квітів в Яремче. Ми чекаємо Вас!

фото останньої доставки